انیمیشن Masters of the Universe: Revelation درباره آغاز دوباره جنگ اترنیاست که ممکن است نبرد نهایی بین هی-من و اسکلتور باشد...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن Masters of the Universe: Revelation

تیزر انیمیشن اربابان جهان مکاشفه

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Masters of the Universe: Revelation

درباره انیمیشن اربابان جهان مکاشفه

Masters of the Universe: Revelation یک مجموعه تلویزیونی تلویزیونی روانشناسانه ابرقهرمانی متحرک آمریکایی است که توسط کوین اسمیت تولید و توسط استودیوی انیمیشن پاورهاوس تولید شده است.

دنباله ای از مجموعه فیلمبرداری 1983-1985 او-انسان و استادان جهان ، استادان جهان: مکاشفه بر روی داستانهای حل نشده سریال اصلی تلویزیونی 1983 متمرکز است و بسیاری از سفرهای شخصیتها را از آنجا که آنها متوقف شده اند ، انتخاب می کند.

این تیم در Power-Con در سال 2019 اعلام شد ، پیرامون سریال بحث کردند ، پوستر تیزر را ارائه دادند و خلاصه ای از داستان را توضیح دادند.

این مجموعه قرار است در دو قسمت اکران شود ، اولین قسمت آن در 23 ژوئیه سال 2021 از طریق نتفلیکس پخش شد.

synopsis

The war for Eternia begins again in what may be the final battle between He-Man and Skeletor. A new animated series from writer-director Kevin Smith

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Masters of the Universe: Revelation 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Masters of the Universe: Revelation در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن Masters of the Universe: Revelation

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. این وبسایت واقعا خیلی خوبه و کارای جالبی می‌کنه یک کار رو با دوبلور های مختلف هم در دسترس گذاشته ، اما بعضی وقتی تنبلی می‌کنه ، حال ندارن کارهای که واقعا عالی دوبله شدن رو در دست رس بزاره به همون زیر نویس بسنده می‌کنه ، چراشو نمی‌دونم ، میدانم که امیدوارم دلیل خوبی داشته باشید ، چون وقغا سایت قدرتمندی و این نقص در حد و لول این سایت نیست

    با تشکر محمدانصاری7

    پاسخ 0
  2. پس چرا ادامه سریال رو قرار ندادید تا قسمت 10 اومده خواهش مبکنم قرار بدین

    پاسخ 13