انیمیشن The Country Bears داستان یک طرفدار دو آتیشه خرس ، که تلاش می کند تا یک گروه راک به نام "The Country Bears" که از هم پاشیده شده را دوباره در کنار هم قرار دهد و ...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Country Bears

تیزر فیلم خرس‌های دهکده

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Country Bears

درباره فیلم خرس‌ های دهکده

خرس ‌های دهکده یک فیلم کمدی موسیقی خانوادگی آمریکایی در سال 2002 به کارگردانی پیتر هستینگز ، تهیه کنندگی والت دیزنی پیکچرز و براساس جذابیت پارک تفریحی دیزنی Country Bear Jamboree است.

در این فیلم کریستوفر واکن ، داریل میچل ، دیدریش بادر (در یک نقش دوگانه) ، الکس روکو و هیلی جوئل اوسمنت به عنوان صدای باری بارینگتون با استعدادهای صوتی Candy Ford ، James Gammon ، Brad Garrett ، Toby Huss ، Kevin Michael ریچاردسون و استیون روت.

این دومین فیلم تئاتر دیزنی بود که براساس جذابیتی در یکی از پارک های موضوعی آن ساخته شده بود و سومین فیلم کلی بر اساس جذابیتی بود که به دنبال فیلم تلویزیونی برج ترور (1997) و مأموریت مریخ (2000) با نمایش تئاتر منتشر شد.

اولین نمایش جهانی آن در 21 ژوئیه 2002 در تئاتر ال کاپیتان در هالیوود ، کالیفرنیا بود. پس از آن ، در تاریخ 26 ژوئیه 2002 به سینماهای کشور اکران شد و یک فروش مهم و تجاری بود و از بودجه 35 میلیون دلاری خود 18 میلیون دلار درآمد کسب کرد.

synopsis

Beary Barrington goes on an adventure to save Country Bear Hall by getting the Country Bears back together for a reunion concert.

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای The Country Bears 2002 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن خرس ‌های کشور در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Country Bears

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!