فیلمی براساس داستانی واقعی که تمام جنبه‌های زندگی خواننده، ترانه‌سرا، هنرپیشه و صداپیشه آمریکایی، ال یانکوویچ را از زمان رسیدنش به شهرت و موفقیت‌ تا روابط عاشقانه‌اش با افراد مشهور و همچنین سبک زندگی نامناسبش را به تصویر کشیده است و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Weird: The Al Yankovic Story

تیزر فیلم ویرد: داستان ال یانکوویچ

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Weird: The Al Yankovic Story

درباره فیلم ویرد داستان ال یانکوویچ

Weird: The Al Yankovic Story یک فیلم بیوگرافی بیوگرافیک آمریکایی محصول 2022 به کارگردانی اریک آپل (در اولین کارگردانی بلند خود) است که فیلمنامه را با “Al Weird Al” Yankovic نوشت.

این فیلم که طنزی از زندگینامه است و بر اساس زندگی و حرفه یانکوویچ ساخته شده است، دانیل رادکلیف در نقش یانکوویچ به همراه ایوان ریچل وود، رین ویلسون، توبی هاس، آرتورو کاسترو و جولیان نیکلسون در نقش های فرعی بازی می کنند.

یک تریلر جعلی برای یک فیلم زندگینامه طنز توسط اپل برای Funny or Die در سال 2010 تهیه شد.

یانکوویچ این تریلر را در کنسرت های خود نشان داد که باعث شد طرفداران در مورد زمان ساخت فیلم کامل سوال کنند و اپل و یانکویچ را به سمت توسعه فیلم سوق دهد. مفهوم با هم عجیب

داستان آل یانکویچ با بودجه ای در حدود 8 میلیون دلار طی هجده روز بین فوریه و مارس 2022 فیلمبرداری شد. این فیلم در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در 8 سپتامبر 2022 به نمایش درآمد و در 4 نوامبر 2022 در کانال روکو اکران شد.

این فیلم نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد که به‌ویژه به خاطر طنز و بازی رادکلیف تحسین شد.

Synopsis

Explores every facet of Yankovic’s life, from his meteoric rise to fame with early hits like ‘Eat It’ and ‘Like a Surgeon’ to his torrid celebrity love affairs and famously depraved lifestyle

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Weird: The Al Yankovic Story 2022 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Weird: The Al Yankovic Story در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Weird: The Al Yankovic Story

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!