مطالب برگزیده

فیلم و سریال های خانوادگی

دانلود سریال شاهگوش

دانلود سریال شاهگوش

کله‌پزی که عشقش به استقلال را با هیچ چیز دیگر جایگزین نمی‌کند دختری دارد که خواستگاری پرسپولیسی دارد و همین تعلق رنگی است که با مخالفت پدر روبرو می‌شود. در ادامه یک تصادف منجر به فوت کله‌پز و بازگشایی پرونده یک قتل می‌شود؛ کله‌پز داستان حین عبور از عرض خیابان با پژوی سبزرنگی تصادف کرده و در پی این تصادف می‌میرد! تنها شاهد اتفاق مردی است تک‌چشم که فقط رنگ و نوع ماشین را تشخیص داده‌است. این چنین است که داستان وارد فاز کلانتری می‌شود. افسر پرونده و چند تن از مأمورین کلانتری به دنبال قاتل می‌گردند. تا اینکه …

دانلود فیلم نوادگان : ظهور رد 2024

دانلود فیلم نوادگان : ظهور رد 2024

رد، دختر ملکه قلب‌ها، و کلوئه، دختر سیندرلا را دنبال می‌کند تا با سفر در زمان به عقب با استفاده از ساعت جیبی خرگوش سفید، Auradon را نجات دهند تا جلوی رویدادی را بگیرند که عواقب بدی به همراه دارد.

دانلود فیلم شاهکار خواهران آشوب. پنگوئن پل 2024

دانلود فیلم شاهکار خواهران آشوب. پنگوئن پل 2024

در خانواده مارتینی، آشوب چهار نام دارد: لیوی، تسا، مالئا و کنی. درست به موقع، پینگوین پل این چهار نفر را در حال فرار از دست آدم ربایانش پیدا می کند. اما در ماموریت آنها برای نجات پل از شر دوتایی جادوگر مری و مارک، تنها یک چیز این بار کمک خواهد کرد: همکاری با یکدیگر!

دانلود انیمه کاپیتان سوباسا • فیلمر

دانلود انیمه کاپیتان سوباسا

سوباسا اوزارا، پسر ۱۱ ساله‌ای است که در کودکی، به لطف داشتن یک توپ فوتبال در دستانش از تصادف با یک ماشین جان سالم به در برده و همواره، علاقه خاصی به فوتبال داشته است. پدر سوباسا یک کاپیتان کشتی و معمولا در سفر است و همین هم باعث شده تا سوباسا، معمولا با مادرش زندگی کند. این دو زمانی که سوباسا ۱۱ سال دارد، به شهر نانکاتسو که برای داشتن مدارس فوتبال عالی مشهور است، سفر می‌کنند و در آن‌جا، سوباسا با کاراکتر‌های دیگری مثل ریو ایشیزاکی و گنزو واکابایاشی آشنا شده و

دانلود فیلم بیگانگان بدنم را ربودند 2020

دانلود فیلم بیگانگان بدنم را ربودند 2020

ارباب کهکشانی بازمیگردد ولی معاونش راد ر ا از دست داده و به افراد جدیدی برای جنگ در کهکشان نیاز دارد و ...

دانلود فیلم واندرول 2023

دانلود فیلم واندرول 2023

واندرول، داستانی افسانهای در دوران بلوغ که بین ایتالیای امروزی و قلمروی خیالی اتفاق میافتد، در سفری هیجانانگیز که دنیای او را برای همیشه متحول میکند، ویولت، دختری 12 ساله ساده لوح و کنجکاو را دنبال میکند.

دانلود انیمیشن 10 زندگی 2024 • فیلمر

دانلود انیمیشن 10 زندگی 2024

بکت یک گربه نازپرورده و خودخواه است که دست خوش شانسی که به او داده شده را کاملا بدیهی می داند و...

دانلود فیلم زندگی در موسیقی 2018

دانلود فیلم زندگی در موسیقی 2018

این فیلم داستانی را در سه قسمت روایت می کند؛ داستان یک موسیقی به نام "چمپا باتامبانگ". این فیلم نشان می دهد که این موسیقی در زندگی سه نسل متفاوت چه تاثیری بر جای گذاشت...

دانلود فیلم گروه هلال 2023

دانلود فیلم گروه هلال 2023

وقتی پنج بچه یاد میگیرند که دارند تنها خانهای را که میشناسند ترک میکنند، بچه جدید نقشه ناامیدکنندهای را شکل میدهد. گروهی از بچهها در حالی که دوستیشان به هم میخورد، در لاسوگاس به شکار لاشخورهای مرتفع میپردازند. بچه ها یک ماجراجویی عجیب و غریب را تحمل می کنند تا زمانی که داستان کامل شود.

دانلود انیمیشن کمپ کورال سال های کودکی باب اسفنجی

دانلود انیمیشن کمپ کورال سال های کودکی باب اسفنجی

انیمیشن Kamp Koral: SpongeBobs Under Years داستان کودکی باب اسفنجی و دوستانش را نشان میدهد. باب اسفنجی یک موجود زرد بازیگوش است که ...

دانلود فیلم بازی خوب 2024

دانلود فیلم بازی خوب 2024

GG، مخفف ;بازی خوب، حول محور ست، یک گیمر مشتاق مصمم است که خود را در دنیای بازی های ویدیویی غوطه ور می کند و در حالی که چالش های مختلف درون خانواده خود را مرور می کند، وارد یک بازی رقابتی بارکادا می شود.

دانلود فیلم قرمز سفید و برنجی 2023

دانلود فیلم قرمز سفید و برنجی 2023

داستان یکی از طرفداران دو آتیشه تیم راگبی تونگ است که برای تهیه بلیت بازی جام جهانی تونگا و فرانسه دست به هرکاری می‌زند.

دانلود انیمیشن ماجراهای من و سوپرمن • فیلمر

دانلود انیمیشن ماجراهای من و سوپرمن

کلارک کنت با هویت مخفی سوپرمن، وظایف خود را به عنوان قهرمان متروپلیس به خوبی انجام می‌دهد. در این میان او همراه با لوئیس که اکنون تبدیل به یک روزنامه‌نگار شده است و دوست عکاسش جیمی اولسن، به مبارزه با جنایتکاران پرداخته و ماجراجویی‌های هیجان‌انگیزی را رقم می‌زند که…

دانلود انیمیشن سریالی واندلا 2024

دانلود انیمیشن سریالی واندلا 2024

انیمیشن واندلا در مورد یک نوجوان کنجکاو به نام ایوا است که در پناهگاهی پیشرفته توسط موتر، یک ربات نگهبان، بزرگ شده است. اما در روز تولد 16 سالگی ایوا، پس از حمله به پناهگاه، او مجبور به فرار به سطح زمین شده و به زودی دنیای مرموزی را کشف می‌کند که اصلا تصورش را نمی‌کرد. حال همانطور که ایوا در مناطق خطرناک و تمدن‌های ناشناخته سفر می‌کند، از خود می‌پرسد که آیا او آخرین انسان باقی‌مانده روی زمین است یا خیر؟!

دانلود فیلم هارولد و مداد رنگی بنفش 2024 • فیلمر

دانلود فیلم هارولد و مداد رنگی بنفش 2024

پسر جوانی به نام هارولد با کمک مداد رنگی بنفش خود وارد یک ماموریت جادویی می شود.

32
دانلود فیلم ماجراجویی دینو بزرگ 2023 • فیلمر

دانلود فیلم ماجراجویی دینو بزرگ 2023

وقتی بلیپی و میکا با پارک رنجر اشر و خدمه دایناسور پرانرژی اش در مزرعه T-Rex برخورد می کنند، آشر از آن دو برای بازیابی تخم های دایناسور گم شده کمک می خواهد.