مطالب برگزیده

فیلم و سریال های فانتزی

دانلود فیلم اشک ساز 2024

دانلود فیلم اشک ساز 2024

گاهی بزرگترین ترس ما این است که قبول کنیم کسی واقعا ما را برای آنچه هستیم دوست دارد. نیکا و ریگل آمادهاند با هم این موضوع را بررسی کنند...

دانلود سریال گمشده در کوهستان کانلان 2022

دانلود سریال گمشده در کوهستان کانلان 2022

در زمان جمهوری چین، پسری جوان که در حال تحقیق درباره ناپدید شدن عجیب پدرش است، به اسراری پی می برد که گمان می کرده فقط یک افسانه است، اما...

دانلود فیلم میکولو 2023

دانلود فیلم میکولو 2023

دو کودک با یک موجود جادویی دوست می شوند و باید به او کمک کنند تا به خانه جنگلی خود بازگردد.

دانلود فیلم سوپرمن میراث 2025

دانلود فیلم سوپرمن : میراث 2025

ابرقهرمان عنوان را در حالی که میراث خود را با تربیت انسانی خود آشتی می دهد، دنبال می کند. او مظهر حقیقت، عدالت و روش آمریکایی در جهانی است که این را قدیمی می‌داند.

دانلود فیلم شکارچیان روح 4 2024 • فیلمر

دانلود فیلم شکارچیان روح 4 2024

پس از وقایع اوکلاهاما، تیم شکارچیان ارواح به جایی که همه چیز شروع شد باز می گردد. شهر نیویورک! داستان خانواده اسپنگلر با گروه جدیدی از شکارچیان ارواح به رهبری وینستون زدمور (ارنی هادسون) و ری استانتز (دان آیکروید) ادامه می یابد.

دانلود فیلم بیگانه : بازگشت به آینده 2024

دانلود فیلم بیگانه : بازگشت به آینده 2024

تائوئیست های باستان در زمان و مکان سفر می کنند تا شمشیر الهی را به دست آورند.

دانلود سریال بیگانه ساکن زمین • فیلمر

دانلود سریال بیگانه ساکن زمین

پس از فرود تصادفی روی زمین، یک بیگانه فرستاده شده برای محو بشریت، می‌کشد و هویت یک پزشک آسیب‌شناسی را به خود می‌گیرد. از او خواسته می‌شود که پزشک شهر را کالبد شکافی کند که در شرایط نامعلومی درگذشت. او با معضل اخلاقی مأموریت مخفی خود دست و پنجه نرم می‌کند و در عین حال با پسری ۹ ساله که می‌تواند ظاهر واقعی او را ببیند، دست و پنجه نرم می‌کند...

دانلود سریال شیطان من 2023 • فیلمر

دانلود سریال شیطان من 2023

جونگ کو وون، یک شیطان، می‌باشد. او توانایی انجام معاملاتی خطرناک اما شیرین با انسان‌ها را دارد. او به انسان‌ها با تمام حقارت نگاه می‌کند و بیش از ۲۰۰ سال است که در دنیای انسان‌ها به عنوان یک شکارچی به دنبال...

دانلود فیلم نقره و کتاب رویاها 2023

دانلود فیلم نقره و کتاب رویاها 2023

وقتی لیو به لندن نقل مکان می کند، با گروهی مرموز از پسران آشنا می شود که او را به دنیای سفر رویایی می کشانند. او و گروه رویای سرگردانش مراسمی را برای تحقق بزرگترین رویای خود برگزار می کنند، اما این بزرگترین فداکاری را می طلبد.

دانلود فیلم باغ اسرار آمیز 2020

دانلود فیلم باغ اسرار آمیز 2020

داستان فیلم The Secret Gardenدرمورد یک دختر یتیم است که یک باغ جادویی را کشف می کند ،که در املاک عموی عمویش پنهان شده است.

دانلود فیلم مالایکوتای والیبان 2024

دانلود فیلم مالایکوتای والیبان 2024

سفر Malaikottai Vaaliban، یک جنگجوی بلامنازع، از زمان و جغرافیا فراتر می رود و بر هر حریفی که با آن روبرو می شود پیروز می شود.

فیلم جنگل ها واقعی هستند 2024

دانلود فیلم جنگل ها واقعی هستند 2024

جوبا و کوئینسی یک زوج ثروتمند بروکلینی هستند که بیش از هر چیز برای خیریه ارزش قائل هستند. اما وقتی دوستی از سفر زیارتی برمیگردد تا قلبهای خونزدهشان را به چالش بکشد، دعوتی را میپذیرند که زندگی آنها را برای همیشه تغییر میدهد.

دانلود انیمه حلقه زمان هفتم 2024 • فیلمر

دانلود انیمه حلقه زمان هفتم 2024

ریش، دختر دوک هفتمین دوره زندگی را در جریان دارد. او برای لذت بردن از زندگی ابتدا باید با شاهزاده خوش تیپ، همان کسی که اتفاقا قاتل اوست، ازدواج کند.

دانلود فیلم داربی و مردگان 2022

دانلود فیلم داربی و مردگان 2022

داربی هارپر پس از تحمل تجربه نزدیک به مرگ در کودکی، توانایی دیدن ارواح را دریافت کرد. او در اوقات فراغت خود یک تجارت جانبی را اداره می کند که به ارواح محلی مشاوره می دهد.

دانلود سریال مسئله سه جسم 2024

دانلود سریال مسئله سه جسم 2024

در سراسر قاره‌ها و دهه‌ها، با آشکار شدن قوانین علم و ظهور یک تهدید وجودی، پنج دوست باهوش اکتشافات شگفت‌انگیزی انجام می‌دهند.

دانلود فیلم انجمن سیاه پوستان جادویی آمریکا 2024

دانلود فیلم انجمن سیاه پوستان جادویی آمریکا 2024

مرد جوانی به نام آرن در یک جامعه مخفی سیاهپوستان جادویی استخدام می شود که زندگی خود را وقف یک هدف بسیار مهم می کنند: آسان کردن زندگی سفیدپوستان.

1 2.4