مطالب برگزیده

فیلم و سریال های Stephen Root

دانلود سریال علامت 23 2023

دانلود سریال علامت 23 2023

مردی که در قرن بیست و سوم زندگی می کند در یک "فانوس دریایی" دورافتاده در فضا کار می کند که به عنوان چراغی برای کمک به کشتی های عبوری عمل می کند.

دانلود انیمیشن رنگو 2011

دانلود انیمیشن رنگو 2011

انیمیشن Rango داستان زندگی یک آفتاب‌ پرست است که به‌ طور اتفاقی از یک اتومبیل به درون صحرایی خشک و بی‌ آب و علف پرت می‌شود. او با راهنمایی یک آرمادیلو خردمند به شهر کوچکی می‌رسد که مردم آن در خشکی و بی آبی به سر می‌برند. رنگو با داستان‌های خیالی که برای مردم شهر تعریف می‌کند و نیز کشته شدن اتفاقی یک عقاب به‌دست او، به کلانتر و منجی شهر تبدیل می‌شود. او سرانجام می‌تواند با کمک تعدادی از مردم، این شهر را از بی‌آبی و فقر نجات دهد…

دانلود سریال بری فصل سوم

دانلود سریال بری

سریال Barry درمورد یک مرد مشهور است که از غرب میانه به لس آنجلس نقل مکان می کند و گرفتار صحنه هنرهای تئاتر شهر می شود.

دانلود فیلم پینت 2023 • فیلمر

دانلود فیلم پینت 2023

اوون ویلسون کارل نارگل، نقاش شماره 1 تلویزیون عمومی ورمونت را به تصویر می کشد که متقاعد شده است که همه چیز را در اختیار دارد: یک کارت پستال امضا، ون سفارشی، و طرفدارانی که در هر ضربه او آویزان هستند... تا زمانی که یک هنرمند جوان تر و بهتر همه چیز را می دزدد (و همه) کارل دوست دارد.

دانلود فیلم برای لزلی 2022 • فیلمر

دانلود فیلم برای لزلی 2022

براساس داستانی واقعی، مادری تنها به نام لزلی در قرعه‌کشی لاتاری برنده می‌شود، اما زمانی که لزلی تمام پولی که برنده شده است را هدر می‌دهد، به اعتیاد به الکل روی می‌آورد. در این میان زمانی که صاحب یک متل به او پیشنهاد کار می‎دهد، لزلی این فرصت را پیدا می‌کند تا برای بازسازی زندگی‌ خود و همچنین یافتن رستگاری مبارزه کند….

دانلود فیلم چهار روز خوب 2020

دانلود فیلم چهار روز خوب 2020

مولی که مدت ها معتاد به هروئین بود پس از آزادی از بیمارستان تصمیم می گیرد با کمک یک آنتاگونیست مواد افیونی بدنبال هوشیاری شود. با این حال ، برای واجد شرایط بودن برای تزریقات ، که مانع از بالا رفتن او می شود ، باید حداقل چهار روز دیگر تمیز باشد و در طول تجربه برای حمایت از مادر بیگانه خود اعتماد می کند.

دانلود فیلم مرد تهی 2020

دانلود فیلم مرد تهی 2020

در دنباله یک دختر گمشده ، یک پلیس سابق با یک گروه مخفی روبرو می شود که سعی دارند یک موجود فوق العاده وحشتناک را احضار کنند.

دانلود فیلم خرس‌های دهکده 2002

دانلود فیلم خرس ‌های دهکده 2002

انیمیشن The Country Bears داستان یک طرفدار دو آتیشه خرس ، که تلاش می کند تا یک گروه راک به نام "The Country Bears" که از هم پاشیده شده را دوباره در کنار هم قرار دهد و ...