اوون ویلسون کارل نارگل، نقاش شماره 1 تلویزیون عمومی ورمونت را به تصویر می کشد که متقاعد شده است که همه چیز را در اختیار دارد: یک کارت پستال امضا، ون سفارشی، و طرفدارانی که در هر ضربه او آویزان هستند... تا زمانی که یک هنرمند جوان تر و بهتر همه چیز را می دزدد (و همه) کارل دوست دارد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Paint

تیزر فیلم پینت

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Paint

درباره فیلم پینت

Paint یک فیلم کمدی مستقل آمریکایی به نویسندگی و کارگردانی بریت مک آدامز است. اوون ویلسون، مایکلا واتکینز، وندی مک‌لندون کووی، سیارا رنه، لوسی فریر، لوسیا استروس و استفن روت در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم برای اکران در تاریخ 7 آوریل 2023 برنامه ریزی شده است.

Synopsis

In PAINT, Owen Wilson portrays Carl Nargle, Vermont’s #1 public television painter who is convinced he has it all: a signature perm, custom van, and fans hanging on his every stroke… until a younger, better artist steals everything (and everyone) Carl loves

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Paint 2023 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Paint در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Paint

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!