براساس داستانی واقعی، مادری تنها به نام لزلی در قرعه‌کشی لاتاری برنده می‌شود، اما زمانی که لزلی تمام پولی که برنده شده است را هدر می‌دهد، به اعتیاد به الکل روی می‌آورد. در این میان زمانی که صاحب یک متل به او پیشنهاد کار می‎دهد، لزلی این فرصت را پیدا می‌کند تا برای بازسازی زندگی‌ خود و همچنین یافتن رستگاری مبارزه کند….

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم To Leslie

تیزر فیلم برای لزلی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم To Leslie

درباره فیلم برای لزلی

به لزلی (به انگلیسی: To Leslie) یک فیلم درام آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی مایکل موریس (در اولین کارگردانی بلند خود)، بر اساس فیلمنامه‌ای از رایان بیناکو است.

در این فیلم آندره رایزبورو در نقش لزلی رولند، مادری مجرد که پس از مصرف تمام پول جایزه ای که پس از برنده شدن در لاتاری دریافت کرده، به اعتیاد به الکل روی می آورد. او به زودی این فرصت را پیدا می کند که وقتی صاحب متل به او کاری پیشنهاد می دهد، زندگی خود را تغییر دهد.

آلیسون جانی، مارک مارون، آندره رویو، اوون تیگ و استفن روت در نقش‌های فرعی حضور دارند.

To Leslie در 12 مارس 2022 در South by Southwest نمایش داده شد و در 7 اکتبر 2022 توسط Momentum Pictures به صورت محدود اکران شد. این فیلم مورد تحسین منتقدان قرار گرفت، با بازی Riseborough تحسین گسترده و نامزدی برای جایزه اسکار بهترین بازیگر زن.

Synopsis

Inspired by true events. A West Texas single mother wins the lottery and squanders it just as fast, leaving behind a world of heartbreak. Years later, with her charm running out and nowhere to go, she fights to rebuild her life and find redemption

شما می توانید فیلم بسیار زیبای To Leslie 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم To Leslie در ویکی پدیا

بازیگران فیلم To Leslie

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!