مولی که مدت ها معتاد به هروئین بود پس از آزادی از بیمارستان تصمیم می گیرد با کمک یک آنتاگونیست مواد افیونی بدنبال هوشیاری شود. با این حال ، برای واجد شرایط بودن برای تزریقات ، که مانع از بالا رفتن او می شود ، باید حداقل چهار روز دیگر تمیز باشد و در طول تجربه برای حمایت از مادر بیگانه خود اعتماد می کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Four Good Days

تیزر فیلم چهار روز خوب

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Four Good Days

درباره فیلم چهار روز خوب

چهار روز خوب (به انگلیسی: Four Good Days) یک فیلم درام آمریکایی در سال 2020 است ، به کارگردانی و تهیه کنندگی رودریگو گارسیا ، از فیلمنامه ای از گارسیا و الی ساسلو ، براساس مقاله ساسلو در واشنگتن پست 2016 “آماندا چگونه است؟ یک داستان از حقیقت ، دروغ و یک اعتیاد آمریکایی”.  در این فیلم گلن کلوز ، میلا کونیس و استفان روت بازی می کنند.

این فیلم اولین بار در 25 ژانویه 2020 در جشنواره فیلم ساندنس به نمایش درآمد. این فیلم با اکران محدود در تاریخ 30 آوریل 2021 منتشر شد و سپس در 21 مه 2021 توسط Vertical Entertainment ویدیوی درخواستی ارائه شد.

synopsis

A mother helps her daughter work through four crucial days of recovery from substance abuse

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Four Good Days 2020 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Four Good Days در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Four Good Days

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
  1. دوبله فارسیش اومده

    پاسخ 4