پس از اتفاقات رخ داده در فیلم اول آبری خواهر کارن به توکیو می آید که او را از بیمارستان بیرون آورده و همراه خود به خانه ببرد، اما در بیمارستان کارن توسط روح کایاکو اذیت می شود و سعی می کند برای نجات خواهرش خودکشی کند که کایاکو به دنبال آبری نرود. پس از مرگ کارن آبری همراه با خبرنگاری به نام ایسون برای فهمیدن راز مرگ خواهرش تحقیق می کند…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Grudge 2

تیزر فیلم کینه 2

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Grudge 2

درباره فیلم کینه 2

کینه 2 یک فیلم ترسناک ماوراء الطبیعه محصول 2006 و دنباله ای بر فیلم کینه محصول 2004 است. این فیلم توسط سام ریمی کارگردانی شد، توسط تاکاشی شیمیزو، نویسندگی استفان سوسکو و بازیگران گروهی شامل امبر تامبلین، آریل کبل، جنیفر بیلز، ادیسون چن، سارا رومر و سارا میشل گلار به ایفای نقش پرداختند.

همانطور که توسط شیمیزو بیان شده است، این فیلم بازسازی هیچ فیلم ژاپنی نیست و داستان متفاوتی را دنبال می کند. این فیلم مانند فیلم قبلی خود دارای طرحی است که از طریق یک توالی غیرخطی از رویدادها روایت می شود و شامل چندین داستان فرعی متقاطع است.

سه داستان فرعی اصلی عبارتند از: اوبری خواهر کوچکتر کارن که پس از اطلاع از مرگ داگ به ژاپن می آید، دختر مدرسه ای به نام آلیسون که پس از ورود به خانه با دو نفر از همکلاسی هایش توسط ارواح تسخیر می شود و پسر جوانی به نام جیک که ساختمان آپارتمانش توسط ارواح تسخیر شده است. ارواح خانواده ساکی

این فیلم پس از اکران فیلم قبلی در اکتبر 2004 به دلیل موفقیت مالی آن اعلام شد. اعلام شد که شیمیزو به عنوان کارگردان در ژانویه 2005 باز می گردد و انتخاب بازیگران در دسامبر با اعلام بازگشت گلار آغاز شد. فیلم به طور کامل در ژاپن فیلمبرداری شد و تامبلین در شیکاگو، ایلینویز فیلمبرداری مجدد را انجام داد.

کینه 2 در 13 اکتبر 2006 توسط کلمبیا پیکچرز در ایالات متحده اکران شد. این فیلم به طور کلی نقدهای منفی دریافت کرد و بیش از 70 میلیون دلار در سراسر جهان در مقابل بودجه 20 میلیون دلاری به دست آورد.

دنباله ای به نام کینه 3 به صورت مستقیم در 12 می 2009 منتشر شد، در حالی که یک دنباله به نام کینه در 3 ژانویه 2020 در سینما اکران شد.

Synopsis

Three interwoven stories about a terrible curse. A young woman encounters a malevolent supernatural force while searching for her missing sister in Tokyo; a mean high school prank goes horribly wrong; a woman with a deadly secret moves into a Chicago apartment building

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Grudge 2 2006 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Grudge 2 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Grudge 2

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!