فیلم حول محور راندال گریوز می‌چرخد که پس از جان سالم به در بردن از حملهٔ قلبی، می‌خواهد با دانته هیکس فیلمی دربارهٔ زندگی‌شان در کوئیک استاپ بسازد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Clerks III

تیزر فیلم فروشنده های 3

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Clerks III

درباره فیلم فروشنده های 3

فروشنده های 3 یک فیلم کمدی آمریکایی به نویسندگی، تهیه کنندگی، کارگردانی و تدوین کوین اسمیت است. این فیلم به عنوان دنباله فیلم های 1994 و 2006 و نهمین فیلم بلند کلی در View Askewniverse بوده است.

با بازی برایان اوهالوران، جف اندرسون، تروور فهرمن، آستین زجور، جیسون میوز، روزاریو داوسون و اسمیت. فیلم حول محور راندال گریوز می‌چرخد که پس از جان سالم به در بردن از حمله قلبی، می‌خواهد با دانته هیکس فیلمی درباره زندگی‌شان در ایستگاه سریع بسازد.

synopsis

Dante, Elias, and Jay and Silent Bob are enlisted by Randal after a heart attack to make a movie about the convenience store that started it all

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Clerks III 2022 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Clerks III در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Clerks III

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!