دیمن مستخدم بیست ساله ی انستیتوی تکنولوژی ماساچوستس، ذهنی فوق العاده خلاق دارد و اسکارسگارد استاد ریاضیات کالج، به نبوغ او در ریاضی پی می برد. حالا چون «ویل» زندگی پر دردسری دارد پروفسور با دوست قدیمی خود، روان پزشکی به نام ویلیامز تماس می گیرد و «ویل» را نزد او می فرستد …

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Good Will Hunting

تیزر فیلم ویل هانتینگ نابغه

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Good Will Hunting

درباره فیلم ویل هانتینگ نابغه

ویل هانتینگ خوب (به انگلیسی: Good Will Hunting) یک فیلم درام روان‌شناختی آمریکایی محصول سال ۱۹۹۷ به کارگردانی گاس ون سنت و با بازی رابین ویلیامز، مت دیمون، بن افلک، مینی درایور و استلان اسکارسگارد است.

این فیلم توسط افلک و دیمون نوشته شده است، ویل هانتینگ (دیمون) سرایدار 20 ساله بوستون جنوبی، یک نابغه ناشناخته است که به عنوان بخشی از توافق تعقیب قضایی پس از حمله به یک افسر پلیس، بیمار یک درمانگر (ویلیامز) می شود.

و ریاضیات پیشرفته را نزد استاد نامی (Skarsgård) می خواند. ویل از طریق جلسات درمانی خود روابط خود را با بهترین دوستش (افلک)، دوست دخترش (درایور) و خودش ارزیابی می کند و با وظیفه مهم روبرو شدن با گذشته و فکر کردن به آینده اش روبرو می شود.

این فیلم نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد و در طول اکران سینمایی خود بیش از 225 میلیون دلار در مقابل بودجه 10 میلیون دلاری فروخت.

در هفتادمین دوره جوایز اسکار، در 9 رشته از جمله بهترین فیلم و بهترین کارگردانی نامزدی دریافت کرد و در دو رشته جایزه گرفت: بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای ویلیامز و بهترین فیلمنامه اصلی برای افلک و دیمون.

در سال 2014، در فهرست “100 فیلم مورد علاقه” هالیوود ریپورتر در رتبه 53 قرار گرفت.

synopsis

Will Hunting, a janitor at M.I.T., has a gift for mathematics, but needs help from a psychologist to find direction in his life

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Good Will Hunting 1997 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Good Will Hunting در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Good Will Hunting

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!