داستان دانشمند آمریکایی جی رابرت اوپنهایمر و نقش او در ساخت بمب اتمی.

تصاویر فیلم Oppenheimer

  • دانلود فیلم اوپنهایمر 2023
  • دانلود فیلم اوپنهایمر 2023
  • دانلود فیلم اوپنهایمر 2023
  • دانلود فیلم اوپنهایمر 2023

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Oppenheimer

درباره فیلم اوپنهایمر

اوپنهایمر (انگلیسی: Oppenheimer)، یک فیلم رو به اکران بریتانیایی آمریکایی در ژانر حماسی زندگینامه‌ای به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی کریستوفر نولان است که در سال ۲۰۲۳ اکران خواهد شد.

نولان فیلم‌نامه این فیلم را بر اساس کتاب پرومته آمریکایی، پیروزی و تراژدی جی رابرت اوپنهایمر به رشته تحریر درآورده است. داستان فیلم دربارهٔ زندگی رابرت اوپنهایمر، فیزیکدان نظری آمریکایی است که به عنوان «پدر بمب اتمی» شناخته شده‌است.

کیلین مورفی نقش اوپنهایمر را در فیلم بازی خواهد کرد. امیلی بلانت، رابرت داونی جونیور و مت دیمون نیز به‌ترتیب در نقش کاترین اوپنهایمر، لوئیس اشتراوس و لسلی گرووز حضور دارند. در دسامبر ۲۰۲۱ حضور فلورنس پیو، رامی ملک و بن سفدی تأیید شد.

همچون آثار قبلی نولان، اوپنهایمر نیز با فرمت ۷۰ میلی‌متری و به صورت آی‌مکس ساخته خواهد شد. نولان بعد از نزدیک به دو دهه همکاری و ساخت ۹ فیلم برای برادران وارنر به علت اختلاف در زمینه اکران سینمایی با این شرکت قطع همکاری کرد. بعد از انجام مذاکرات، یونیورسال پیکچرز حق ساخت و پخش جهانی فیلم را خرید.

اوپنهایمر در ۲۱ ژوئیه ۲۰۲۳ به روی پرده سینما خواهد رفت.

synopsis

The story of American scientist J. Robert Oppenheimer and his role in the development of the atomic bomb

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Oppenheimer 2023 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Oppenheimer در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Oppenheimer

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. توماس اینجا چیکار می کنی؟؟??

    پاسخ 8