دانلود فیلم تلقین 2010

Inception
اطلاعات بیشتر

به دزدی که با استفاده از فناوری اشتراکی در خواب اسرار شرکت ها را می دزد وظیفه معکوس کاشت ایده در ذهن C.E.O تعلق می گیرد.

گالری تصاویر فیلم Inception تلقین

  • تماشای آنلاین فیلم Talghin 2010
  • نسخه کم حجم فیلم Talghin 2010
  • دانلود فیلم Talghin 2010
  • تماشای آنلاین فیلم تلقین 2010
  • نسخه کم حجم فیلم تلقین 2010
  • دانلود فیلم تلقین 2010

محتوای فیلمر مناسب جمع خانواده بوده و بازبینی شده است

دسترسی به این محتوا محدود شده است :) لطفا فیـلــتــر شکن خود را خاموش کنید!
پشتیبانی یا درخواست فیلم و سریال در تلگرام

تماشای تیزر فیلم تلقین

لیست بازیگران فیلم Inception

اطلاعات بیشتر

درباره فیلم تلقین

سرآغاز که در ایران با نام تلقین نیز شناخته می‌شود، فیلمی علمی-تخیلی و دلهره‌آور به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی کریستوفر نولان و محصول سال ۲۰۱۰ ایالات متحدهٔ آمریکا است.

لئوناردو دی‌کاپریو، الن پیج، جوزف گوردون لویت، ماریون کوتیار، کن واتانابه، تام هاردی، دیلیپ رائو، کیلین مورفی، تام برنگر و مایکل کین در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. دی‌کاپریو نقش یک دزد حرفه‌ای را دارد که با نفوذ به ضمیر ناخودآگاه افراد، افکار آن‌ها را می‌دزدد.

او، که در ایالات متحده تحت پیگرد قانونی است، با پیشنهاد پاک شدن سابقه‌اش در ازای یک کار که غیرممکن به نظر می‌رسد، روبه‌رو می‌شود: «تلقین» یک ایده به ضمیر ناخودآگاه یک شخص.

synopsis

A thief who steals corporate secrets through the use of dream-sharing technology is given the inverse task of planting an idea into the mind of a C.E.O

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Inception 2010 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Inception در ویکی پدیا

ارسال دیدگاه

فیلمر در اینستاگرام فیلمر در تلگرام