ایولین و پسر غافلش زیگی به دنبال جایگزینی برای یکدیگر می گردند، در حالی که ایولین ناامیدانه تلاش می کند تا یک نوجوان بی ادعا را در پناهگاه خود تربیت کند در حالی که زیگی در تعقیب یک زن جوان باهوش در مدرسه دست و پا می زند...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم When You Finish Saving the World

تیزر فیلم وقتی نجات جهان را تمام کردید

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم When You Finish Saving the World

درباره فیلم وقتی نجات جهان را تمام کردید

وقتی نجات دنیا را تمام می کنی (به انگلیسی: When You Finish Saving the World) یک فیلم کمدی-درام آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی جسی آیزنبرگ در اولین کارگردانی بلند خود است. این فیلم بر اساس درام صوتی سال ۲۰۲۰ آیزنبرگ به همین نام ساخته شده است. جولیان مور و فین ولفهارد در نقش مادر و پسری بازی می‌کنند که روابط جنجالی خود را هدایت می‌کنند.

این فیلم برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس در 20 ژانویه 2022 به نمایش درآمد و توسط A24 در ایالات متحده در 20 ژانویه 2023 منتشر شد.

به طور کلی نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرد، با تمجید از بازی مور و ولفهارد، و همچنین کارگردانی آیزنبرگ، در حالی که بیشتر انتقادها متوجه فیلمنامه و شخصیت ها بود.

Synopsis

Evelyn and her oblivious son Ziggy seek out replacements for each other as Evelyn desperately tries to parent an unassuming teenager at her shelter, while Ziggy fumbles through his pursuit of a brilliant young woman at school

شما می توانید فیلم بسیار زیبای When You Finish Saving the World 2022 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم When You Finish Saving the World در ویکی پدیا

بازیگران فیلم When You Finish Saving the World

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!