یک پلیس تازه کار اولین روز خود را به عنوان افسر مواد مخدر در لس آنجلس با کارآگاهی سرکش که همان چیزی نیست که به نظر می رسد سپری می کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Training Day

تیزر فیلم روز تعلیم

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Training Day

درباره فیلم روز آزمایشی

روز آزمایشی نام یک فیلم درام پلیسی محصول سال ۲۰۰۱ ساخته آمریکا است. فیلم در ماجراهای رخ داده در مورد دو مأمور اداره پلیس لس آنجلس در مدت یک روز می‌باشد. صحنه‌های فیلم در شرق و جنوب شهر لس آنجلس فیلم‌برداری شده است.

فیلم بازخورد خوبی در میان منتقدان داشت و دنزل واشینگتن به واسطه بازی در این فیلم توانست جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد را در سال ۲۰۰۱ کسب کند.

صحنهٔ پایانی فیلم بین نسخه وی‌اچ‌اس و دی‌وی‌دی آن کمی متفاوت بود.

این فیلم از سایت معتبر متاریتک امتیاز ۶۹ را به دست آورد و از سایت راتن تومیتو امتیاز ۷۴ را از آن خود کرد و منتقد سرشناس دنیا راجر ایبرت امتیاز ۳ از ۴ گرفت و اعلام کرده این فیلم داستانش بیشتر از یک فیلم جنایی، هیجان انگیز است ولی ۱۵ دقیقه آخر فیلم کلیشه ای می‌شود.

در اوایل فیلم، آهنگ استیل دی ای ار پخش می‌شود و دکتر دری و اسنوپ داگ در آن یک نقش جزئی دارند.

synopsis

A rookie cop spends his first day as a Los Angeles narcotics officer with a rogue detective who isn’t what he appears to be

شما میتوانید فیلم بسیار زیبای Training Day 2001 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم روز تعلیم در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Training Day

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!