مطالب برگزیده

فیلم و سریال های Cliff Curtis

دانلود فیلم کلمبیانا 2011 • فیلمر

دانلود فیلم کلمبیانا 2011

کاتالیا هنگامی که سن کمی داشت پدر و مادرش در یک حمله ی خشونت بار به خانه اشان در کلمبیا کشته می شوند و او نزد عمویش بزرگ می شود. عموی کاتالیا به او یاد می دهد که چگونه یک آدمکش سنگدل و بی ترحم باشد.حالا دخترک کوچک تبدیل به زنی مزدور و آدمکش می شود که در ازای دریافت پول افراد را می کشد. در آخرین ماموریتش او به سرنخی می رسد که میتواند او را به کسی که دستور قتل پدر و مادرش را داده برساند و به این وسیله انتقامی که سال ها منتظر گرفتنش بود را بگیرد...

دانلود فیلم روحیه حقیقی 2023 • فیلمر

دانلود فیلم روحیه حقیقی 2023

داستان نوجوان استرالیایی، جسیکا واتسون، جوانترین فردی که تا به حال به صورت انفرادی و بدون توقف در سراسر جهان حرکت کرده است...

دانلود فیلم مگ 2 گودال 2023 • فیلمر

دانلود فیلم مگ 2 گودال 2023

طرح ناشناخته دنباله فیلم 2018 "مگ".

87
دانلود فیلم خاطره‌ پردازی 2021

دانلود فیلم خاطره‌ پردازی 2021

یک دانشمند راهی را برای زنده ماندن گذشته شما کشف می کند و از این فناوری برای جستجوی عشق از دست رفته خود استفاده می کند.

دانلود فیلم دکتر اسلیپ 2019

دانلود فیلم دکتر اسلیپ 2019

سال‌ها بعد از رویدادهای قسمت نخست، دنی تورنس که همچنان با کابوس‌های دوران کودکی خود درگیر است، دختر بچه‌ای را ملاقات می‌کند که قدرت‌هایی شبیه او داشته و دنی باید بین کمک کردن به خودش و این دختر یک مسیر را انتخاب کند.

دانلود فیلم سه پادشاه 1999

دانلود فیلم سه پادشاه 1999

پس از جنگ خلیج فارس چهار سرباز برای سرقت طلای سرقت شده از کویت به راه افتادند اما آنها افرادی را پیدا می کنند که به شدت به کمک آنها نیاز دارند.

دانلود فیلم روز تعلیم 2001

دانلود فیلم روز آزمایشی 2001

یک پلیس تازه کار اولین روز خود را به عنوان افسر مواد مخدر در لس آنجلس با کارآگاهی سرکش که همان چیزی نیست که به نظر می رسد سپری می کند.