جوناس تیلور در حال تحقیق روی مگالودون (نسل کوسه منقرض شده) جوانی است که با توجه به کمبود نسلش در اسارت نگهداری می‌شود. این کوسه نادر در مکانی بنام درازگودال ماریانا پیدا شده که بسیاری از افراد بدنبال کسب اطلاعات بیشتر و تحقیق درباره این گونه در این زمینه هستند و گروهی...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Meg 2: The Trench

تیزر فیلم مگ 2: گودال

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Meg 2: The Trench

درباره فیلم مگ 2 گودال

مگ 2: سنگر یک فیلم اکشن علمی تخیلی به کارگردانی بن ویتلی با فیلمنامه ای از دین جورجاریس و جان و اریش هوبر است که بر اساس کتاب سال 1999 سنگر نوشته استیو آلتن ساخته شده است.

این فیلم به عنوان دنباله ای برای فیلم 2018، مگ، ایفای نقش می کند و جیسون استاتهام، سینا گیلری و کلیف کورتیس در آن نقش آفرینی می کنند.

synopsis

A research team encounters multiple threats while exploring the depths of the ocean, including a malevolent mining operation.

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Meg 2: The Trench 2023 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

مگ 2 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Meg 2: The Trench

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

 1. سلام فیلم منتشر شده کی در سایت قرار میدید؟

  پاسخ 0
 2. پنج روزپیش این فیلم اومده هنوز نزاشتین

  پاسخ 0
 3. پس چرا خبری نیست ؟

  پاسخ 0
 4. لطفا لینک هارو بزارید وقتی تایم تموم شد زمان ندید

  پاسخ 0
 5. تریلر و تاریخ فیلم آمد لطفا قرار دهید

  پاسخ 11