زمانی که سوفی اسکی باز سابق نابینا در یک عمارت منزوی می نشیند، سه دزد به دنبال گاوصندوق پنهان می گردند . تنها دفاع سوفی، سرباز کهنه کار ارتش، کلی است. کلی به سوفی کمک می کند تا از خود در برابر مهاجمان دفاع کند تا زنده بماند...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم See for Me

تیزر فیلم به جای من ببین

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم See for Me

درباره فیلم به جای من ببین

See for Me یک فیلم مهیج کانادایی محصول 2021 به کارگردانی راندال اوکیتا است. در این فیلم اسکایلر داونپورت در نقش سوفی، یک نوجوان کم بینا که برای یک مشتری ثروتمند در خانه نشسته است، سه جنایتکار وارد خانه می شوند تا آن را سرقت کنند.

تنها دفاع سوفی یک برنامه تلفن هوشمند به نام See for Me است که او را به کلی (جسیکا پارکر کندی)، گیمری که باید از این برنامه برای دیدن محیط اطراف سوفی و راهنمایی اقدامات او استفاده کند، متصل می کند.

لورا واندروورت، متیو گوویا، امیلی پیگفورد، جو پینگ و کیم کوتس نیز در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

این فیلم در سال 2020 فیلمبرداری شد و تولید آن به دلیل همه‌گیری COVID-19 در کانادا موقتاً متوقف شد. این فیلم برای توزیع کنندگان در بازار فیلم آمریکا 2020 به نمایش درآمد، قبل از نمایش عمومی آن در جشنواره فیلم ترایبکا 2021.

synopsis

When blind former skier Sophie cat-sits in a secluded mansion, three thieves invade for the hidden safe. Sophie’s only defense is army veteran Kelly. Kelly helps Sophie defend herself against the invaders to survive

شما می توانید فیلم بسیار زیبای See for Me 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم See for Me در ویکی پدیا

بازیگران فیلم See for Me

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!