زنی 75 ساله به نام موموکو در توکیو زندگی می‌کند. در سال 1964، موموکو به تنهایی از زادگاهش به توکیو آمد. او پس از مدتی با شوزو آشنا شد و با وی ازدواج کرد. آن‌ها دو فرزندشان را با هم بزرگ کردند، اما شوزو ناگهان می‌میرد و موموکو را تنها می‌گذارد. موموکو پس از مدتی شروع به رفتن به کتابخانه و قرض گرفتن کتاب کرده و این موضوع زندگی او را تغییر می‌دهد و….

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم I Shall Live by Myself

تیزر فیلم بهتر است به تنهایی زندگی کنم

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم I Shall Live by Myself

درباره فیلم بهتر است به تنهایی زندگی کنم

بهتر است به تنهایی زندگی کنم فیلمی درام و خانوادگی به کارگردانی Shûichi Okita و نویسندگی Chisako Wakatake است که در سال 2020 منتشر شد.

Synopsis

Momoko is a woman who is seventy-five-years old and lives alone. She lives in Tokyo, but was not born there having arrived there over fifty years ago. She had met a nice man, been proposed to and accepted. She gave birth to two children before her husband had died. She was alone again until finding her way into a library one day. She soon found solace and companionship in the books and her life was changed. This is her journey

شما می توانید فیلم بسیار زیبای I Shall Live by Myself 2020 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران فیلم I Shall Live by Myself

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!