داستان زندگی واقعی مردی به نام هری هفت را روایت ‌میکند که در خلال جنگ جهانی دوم به اردوگاه کار اجباری آلمان نازی فرستاده می‌شود که در آنجا مجبور است برای زنده ماندن با هم سلولی های خود به مبارزه بپردازد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Survivor

تیزر فیلم بازمانده

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Survivor

درباره فیلم بازمانده

بازمانده (به انگلیسی: The Survivor) یک فیلم درام زندگی‌نامه‌ای محصول ۲۰۲۱ به کارگردانی بری لوینسون و بر اساس فیلمنامه‌ای از جاستین جوئل گیلمر است. بن فاستر در نقش هری هفت، یک بازمانده واقعی از اردوگاه کار اجباری آشویتس بازی می کند، جایی که او برای زنده ماندن هم زندانیان را جعبه می کرد.

ویکی کریپس، بیلی مگنوسن، پیتر سارسگارد، جان لگوئیزامو و دنی دویتو در این فیلم به ایفای نقش پرداختند. این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در سپتامبر 2021 داشت و در 27 آوریل 2022 از شبکه HBO اکران شد.

synopsis

After World War II, Harry Haft is a boxer who fought against his peers in concentration camps. Haunted by memories, he tries to use fighting legends as a way to find his love

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Survivor 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Survivor در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Survivor

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!