نویسنده‌ی سبک کمدی به نام چارلی برنز، با خواننده‌ی خیابانی اهل نیویورک به نام اما پیج دیدار می‌کند. رابطه‌ی دوستانه و صمیمانه‌ای میان این دو نفر به وجود می‌آید، رابطه‌ای که فاصله‌ی سنی و نسل‌ها را کنار می‌زند و معنای عشق و اعتماد را دوباره تعریف می‌کند...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Here Today

تیزر فیلم اینجا امروز

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Here Today

درباره فیلم اینجا امروز

اینجا امروز یک فیلم کمدی-درام آمریکایی در سال 2021 به کارگردانی و تهیه کنندگی بیلی کریستال ، از فیلمنامه ای است که وی با آلن زویبل نوشت. کریستال ، تیفانی هدیش ، پن بادگلی ، لورا بنانتی و لوئیزا کراوز در آن بازی می کنند. این فیلم در 7 می 2021 توسط استیج 6 فیلم اکران شد.

synopsis

When veteran comedy writer Charlie Burnz meets New York street singer Emma Payge, they form an unlikely yet hilarious and touching friendship that kicks the generation gap aside and redefines the meaning of love and trust

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Here Today 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Here Today در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Here Today

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!