وال به جایی رسیده است که احساس می کند تنها راه نجات پایان دادن به همه چیز است. اما او خود را کمی شکست خورده می داند - اثربخشی او کم است - بنابراین تصور می کند که می تواند از کمکی استفاده کند. به عنوان شانس، بهترین دوست وال، کوین، پس از یک اقدام ناموفق خودکشی در حال بهبودی است، بنابراین به نظر می رسد که او شریک مناسبی برای اجرای این نقشه خودکشی مضاعف است. اما قبل از رفتن، کارهای ناتمامی دارند که باید به آن رسیدگی کنند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم On the Count of Three

تیزر فیلم در شمارش سه

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم On the Count of Three

درباره فیلم در شمارش سه

روی شمارش سه (به انگلیسی: On the Count of Three) یک فیلم کمدی سیاه آمریکایی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی جرود کارمایکل (در اولین کارگردانی بلند خود)، بر اساس فیلمنامه ای از آری کاچر و رایان ولش است.

کارمایکل و کریستوفر ابوت در نقش دو دوستی هستند که پیمان خودکشی می بندند و یک روز آخر را برای رسیدگی به کارهای ناتمام دارند. تیفانی هادیش، جی بی اسموو، لاول کرافورد و هنری وینکلر نیز در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم ساندنس 2021 در 29 ژانویه 2021 داشت و در 13 می 2022 توسط United Artists Releasing با Annapurna Pictures و Orion Pictures اکران شد. به طور کلی نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد.

synopsis

Jerrod Carmichael makes his directorial debut and stars in On the Count of Three, a darkly comic feature about two best friends, Val (Carmichael) and Kevin (Christopher Abbott), on the last day of their lives

شما می توانید فیلم بسیار زیبای On the Count of Three 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم On the Count of Three در ویکی پدیا

بازیگران فیلم On the Count of Three

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!