یک جوان شجاع به نام دارتانیان پس از تلاش برای نجات یک زن جوان از ربوده شدن، زخمی شده و رها می‌شود. در این میان دارتانیان خود را به پاریس می‌رساند تا هرطور شده مهاجمانش را پیدا کند. اما دارتانیان نمی‌داند تلاشش او را به قلب یک جنگ واقعی خواهد کشاند که آینده فرانسه را تغییر می‌دهد. وی به زودی با آتوس، پورتوس و آرامئیس، سه تفنگدار پادشاه متحد شده و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Three Musketeers: D'Artagnan

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Three Musketeers: D'Artagnan

درباره فیلم سه تفنگدار: دارتانیان 2023

سه تفنگدار: دارتانیان (انگلیسی: The Three Musketeers: D’Artagnan)، یک فیلم سینمایی فرانسوی در ژانر اکشن ماجراجویی به کارگردانی مارتین بوربولان است که در سال ۲۰۲۳ منتشر شد. فیلم‌نامه این فیلم توسط متیو دلاپورته بر اساس رمان مشهور سه تفنگدار اثر الکساندر دوما اقتباس شده‌است. اوا گرین، فرانسوا سیویل، ونسان کسل، رومن دوریس و پیو مارمای ستارگان فیلم هستند. فیلم اکران خود را از آوریل ۲۰۲۳ آغاز کرد. سه تفنگدار: دارتانیان پرهزینه‌ترین فیلم سینمای فرانسه در سال ۲۰۲۳ است.

فیلم با واکنش بسیار مثبت منتقدان همراه بود و در زمینه وفاداری به رمان، تیم بازیگری، موسیقی و صحنه‌های اکشن مورد ستایش قرار گرفت.پیتر بردشاو در گاردین فیلم را «لذت‌بخش و سرگرم‌کننده» توصیف کرد.

synopsis

D’Artagnan arrives in Paris trying to find his attackers after being left for dead, which leads him to a real war where the future of France is at stake. He aligns himself with Athos, Porthos and Aramis, three musketeers of the King.

شما میتوانید فیلم زیبای The Three Musketeers: D’Artagnan را همراه با دوبله فارسی یا زیرنویس چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا بصورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم سه تفنگدار: دارتانیان در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Three Musketeers: D'Artagnan

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!