دولت از ایفل خواسته است که برای نمایشگاه جهانی پاریس در سال 1889 چیز چشمگیری طراحی کند اما ایفل فقط می خواهد طراحی مترو را انجام دهد. ناگهان ایفل با زنی مرموز از گذشته آرون رو به رو می شود و همه چیز تغییر می کند.

تصاویر فیلم Eiffel

  • دانلود فیلم ایفل 2021
  • تصاویر فیلم ایفل 2021
  • تماشای آنلاین فیلم ایفل 2021
  • نسخه کم حجم فیلم ایفل 2021
  • دانلود فیلم ایفل 2021
  • دانلود فیلم ایفل 2021

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Eiffel

درباره فیلم ایفل

ایفل (انگلیسی: Eiffel) یک فیلم درام رمانتیک فرانسوی به کارگردانی مارتین بوربولون، محصول سال ۲۰۲۱ و بر اساس فیلمنامه‌ای توسط کارولین بونگاند است.

در این فیلم رومن دوریس در نقش گوستاو ایفل بازی می‌کند و داستان عاشقانه‌ای بین ایفل و آدرین بورژس، معشوق دوران کودکی‌اش با بازی اما مکی را دنبال می‌کند. همچنین پیر دلادونشان در نقش مکمل ایفای نقش می کند.

ایفل در 2 مارس 2021 در جشنواره فیلم فرانسوی Alliance Française در استرالیا به نمایش درآمد و در 13 اکتبر 2021 توسط Pathé Distribution در فرانسه اکران شد. این فیلم به طور کلی نقدهای مثبتی دریافت کرد و بیش از 13 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت.

synopsis

The government is asking Eiffel to design something spectacular for the 1889 Paris World Fair, but Eiffel simply wants to design the subway. Suddenly, everything changes when Eiffel crosses paths with a mysterious woman from Arun’s past

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Eiffel 2021 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Eiffel در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Eiffel

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!