هلن یک سال پس از طلاق برای یک دوره بقا در طبیعت ثبت نام می‌کند تا فرصتی پیدا کرده و دوباره زندگی خود را سر و سامان دهد. اما هلن به زودی از طریق این تجربه خاص متوجه می‌شود که گاهی اوقات برای اینکه خود را پیدا کنید، باید واقعا گم شوید!!

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Happiness for Beginners

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Happiness for Beginners

درباره فیلم شادی برای مبتدیان 2023

شادی برای مبتدیان ( به انگلیسی : Happiness for Beginners ) فیلمی در ژانر کمدی ، درام و رمانتیک محصول کشور آمریکا به کارگردانی Vicky Wight و نویسندگی Vicky Wight و Katherine Center میباشد.بازیگرانی همچون Luke Grimes ،Vicky Wight و Nico Santos در آن نقش آفرینی کرده اند.

synopsis

Helen signs up for a wilderness survival course, a year after getting divorced. She discovers through this experience that sometimes, you have to get really lost in order to find yourself.

شما میتوانید فیلم زیبای Happiness for Beginners 2023 همراه با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا بصورت آنلاین تماشا کنید.

 

بازیگران فیلم Happiness for Beginners

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!