امیر که اخیراً از زندان آزاد شده است ، هنگامی که پدرش که در یک کشتارگاه کار می کند با او تماس می گیرد تا به او کمک کند تا بتواند جرمی را که در آنجا اتفاق افتاده است ، صدا کند ، در یک مشکل سخت قرار می گیرد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم

تیزر فیلم کشتارگاه

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم

درباره فیلم کشتارگاه

کشتارگاه فیلمی اجتماعی به کارگردانی عباس امینی،نویسندگی عباس امینی, حسین فرخزاد و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی محصول سال 1398 ایران است از بازیگران این فیلم می توان به مانی حقیقی, امیرحسین فتحی, باران کوثری, حسن پورشیرازی, حامد علیپور و… اشاره کرد.

نقد و بررسی فیلم کشتارگاه

کشتارگاه اگر چه فیلم بد ساختی نیست و فیلمساز تلاش کرده است با استفاده از قاب بندی ها و رنگ و نور مناسب ،فیلم خوش فرمی را به جشنواره سی و هشتم برساند اما آنچه در پرده سینما با آن مواجه می شویم فیلمی کُند ضرباهنگ است که علی رغم شروع غافلگیر کننده در ادامه توفیق چندانی به دست نمی آورد .

synopsis

Amir who has recently released from jail finds himself in a difficult problem when his father who works at a slaughterhouse calls him to help him cover a crime which has happened there.

شما می توانید فیلم بسیار زیبای کشتارگاه را با کیفیت عالی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم کشتارگاه در ویکی پدیا

بازیگران فیلم

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!