این مجموعه تلویزیونی داستان دانشجوی رشته پزشکی است که با مشکل بیکاری و اقتصادی روبرو می شود. وی به یکی از مراکز درمانی به نام حاشیه فرستاده می شود.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال

تیزر سریال در حاشیه

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال

درباره سریال در حاشیه

در حاشیه عنوان سریال تلویزیونی در ژانر طنز پزشکی به کارگردانی مهران مدیری است که در ۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای، در ابتدا برای شبکۀ ۵ سیما تهیه شد ولی در نهایت در نوروز ۱۳۹۴ از شبکۀ ۳ سیما به نمایش درآمد. این مجموعۀ تلویزیونی چهارمین سریال مهران مدیری در دههٔ ۱۳۹۰ و نخستین سریال او پس از بازگشت دوباره به تلویزیون پس از چند سال بود که با حاشیه‌هایی که از سوی جامعۀ پزشکان گریبان‌گیر آن شد زودتر از موعد از روی آنتن کنار رفت.

این سریال در ۲۶ قسمت تولید شد و قرار بود دو فصل ۳۰ قسمتی دیگر هم داشته باشد. همچنین عنوان نام این سریال در ابتدا دکتر نام داشت سپس به اتاق عمل تغییر نام داد و در آخر عنوان درحاشیه را به خود گرفت.

در زمستان ۱۳۹۴ ادامه این سریال با عنوان در حاشیه ۲ پخش شد. این سریال یکی از مورد بحث ترین سریال های مدیری بود.

synopsis

This TV series is the story of a medical student who faces unemployment and economic problems. He is sent to a medical center called Hashiyeh

شما می توانید سریال بسیار زیبای در حاشیه را با کیفیت عالی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال در حاشیه در ویکی پدیا

بازیگران سریال

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

 1. سلام بقیه قسمت هارو هم قرار دهید

  پاسخ 10
  • سلام مانی جان.
   فصل 1 کامل افزوده شد.
   فصل 2 بزودی افزوده میشه.

   پاسخ 11