پیرمرد نجاری به اسم پدر ژپتو بچه ای ندارد و تنهاست و با درست کردن اشیاء چوبی امرار معاش می کند. او با درست کردن عروسکی چوبی به اسم پینوکیو باور می کند که کودکی دارد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن Pinocchio

تیزر انیمیشن پینوکیو

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Pinocchio

درباره انیمیشن پینوکیو

پینوکیو (به انگلیسی: Pinocchio) انیمیشن آمریکایی محصول سال ۱۹۴۰ است که به تهیه‌کنندگی والت دیزنی و از روی کتاب ماجراهای پینوکیو نوشتهٔ کارلو کلودی ساخته شد.

این فیلم، دومین انیمیشن کلاسیک والت دیزنی بود که پس از موفقیت پویانمایی سفیدبرفی و هفت کوتوله (۱۹۳۷) ساخته شد و توسط آر.ک.ئو توزیع شد.

این فیلم برندهٔ جایزه بهترین ترانهٔ اصلی اسکار شد. این فیلم همچنین یکی از فیلم‌هاییست که در راتن تومیتوز امتیاز کامل (٪۱۰۰) را کسب کرده‌است.

در سال ۱۹۹۴ میلادی این فیلم تحت عنوان «اثر فرهنگی، تاریخی، زیبا و قابل توجه» به فهرست گنجینه ملی فیلم آمریکا اضافه شد و از نگاه انجمن فیلم آمریکا، یکی از ۱۰ فیلم انیمیشن برتر جهان است.

Synopsis

A living puppet, with the help of a cricket as his conscience, must prove himself worthy to become a real boy

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Pinocchio 1940 را با دوبله فارسی همراه با نسخه های کم حجم و پخش آنلاین در وبسایت فیلمر ببینید.

انیمیشن Pinocchio در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن Pinocchio

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
  1. قشنگ بود

    پاسخ 0