چارلی، با دختر گلفروش نابینایی آشنا می‌شود. او از دختر یک گل می‌گیرد و به او دل می‌بندد. در همان شب، یک ثروتمند مست که قصد خودکشی دارد را نجات می‌دهد و مرد ثروتمند با او دوست می‌شود...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم City Lights

تیزر فیلم روشنایی‌های شهر

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم City Lights

درباره فیلم روشنایی های شهر 1931

روشنایی های شهر (به انگلیسی: City Lights) فیلمی صامت، به کارگردانی چارلی چاپلین با بازی چارلی چاپلین، ویرجینیا چریل، فلورنس لی، هری مایرز و تولید سال ۱۹۳۱ است.

این فیلم از احساسی‌ترین فیلم‌های چارلی چاپلین دانسته شده که ماجرای عاشقانه ولگرد کوچولو با یک دختر نابینا را به تصویر می‌کشد این فیلم از نگاه بنیاد فیلم آمریکا بهترین فیلم جهان در زمینه کمدی رمانتیک محسوب می‌گردد. همچنین در لیست ۱۰۰ سال… ۱۰۰ فیلم به انتخاب بفا (بازبینی ۲۰۰۷) که توسط بنیاد فیلم آمریکا تنظیم شد، به عنوان دهمین فیلم تاریخ سینما برگزیده شده‌است.

synopsis

With the aid of a wealthy erratic tippler, a dewy-eyed tramp who has fallen in love with a sightless flower girl accumulates money to be able to help her medically.

شما میتوانید فیلم خاطره انگیز City Lights با بازی چارلی چاپلین را با بهترین کیفیت از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا نمایید.

روشنایی‌های شهر در ویکی پدیا

بازیگران فیلم City Lights

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

 1. ممنون. فوق العاده بود.

  پاسخ 6
 2. سلام . خیلی سایت خوب و فوق‌العاده ای دارید من همیشه از شما دانلود میکنم ، متشکر میشم اگر فیلم های “چارلی چاپلین” و ” لورل و هاردی ” رو برای دانلود بگذارید . ممنونم ??

  پاسخ 7
  • سلام امیدوارم حالتون خوب باشه.
   به مرور قرار میدیم در حال کامل کردن بخش های مختلف هستیم 🙂

   پاسخ 5