سفیدبرفی،دختری زیبا و مهربان است که نامادری بدجنس او که ملکه ی سرزمین آنها است،به سفیدبرفی حسادت کرده و میخواهد او را بکشد.ملکه به شکارچی می گوید که سفیدبرفی را بکش و قلب او را برایم بیاور! خب این خیلی باید ترسناک باشد که شکارچی فردی بی رحم شود و سفیدبرفی بیچاره را بکشد!!اما او سفیدبرفی را نمی کشد و به جای قلب او جگر آهویی را برای ملکه می برد

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن Snow White and the Seven Dwarfs

تیزر انیمیشن سفید برفی و هفت کوتوله

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Snow White and the Seven Dwarfs

درباره انیمشن سفید برفی و هفت کوتوله

سفیدبرفی و هفت کوتوله یک انیمیشن آمریکایی است که در سال ۱۹۳۷ (۱۳۱۶ هجری شمسی) به کارگردانی دیوید هند و بر اساس افسانه متل آلمانی سفیدبرفی اثر برادران گریم ساخته شده است.

این فیلم از نگاه انجمن فیلم آمریکا، برترین فیلم جهان در سبک پویانمایی (انیمیشن) است. سفیدبرفی و هفت کوتوله اولین انیمیشن طولانی از مجموعه انیمیشن‌های کلاسیک والت دیزنی است.

در سال ۱۹۸۹ میلادی این فیلم تحت عنوان «اثر فرهنگی، تاریخی، زیبا و قابل توجه» به فهرست گنجینه ملی فیلم آمریکا اضافه شد و از نگاه انجمن فیلم آمریکا، یکی از ۱۰ فیلم انیمیشن برتر جهان است.

synopsis

Exiled into the dangerous forest by her wicked stepmother, a princess is rescued by seven dwarf miners who make her part of their household

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Snow White and the Seven Dwarfs 1937 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Snow White and the Seven Dwarfs در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن Snow White and the Seven Dwarfs

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

 1. سلام ببخشیددوبله جدیده یاقدیمی

  پاسخ 8
  • سلام امیدوارم خوب باشی.
   دقیق اطلاع ندارم.
   فک میکنم جدید باشه.

   پاسخ 6