مادر مجردی به نام گبی و پسر 9 ساله اش که به دنبال شروع یک زندگی جدید هستند به یک عمارت ارزان قیمت عجیب در نیواورلئان نقل مکان می کنند اما متوجه می شوند که این مکان بسیار بیشتر از آن چیزی است که آنها برای آن چانه زده اند. ناامید از کمک، آنها با یک کشیش تماس می گیرند که به...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Haunted Mansion

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Haunted Mansion

درباره فیلم عمارت جن‌زده 2023

عمارت جن‌ زده ( به انگلیسی : Haunted Mansion ) فیلمی در ژانر کمدی ، درام و خانوادگی محصول کشور آمریکا به کارگردانی Justin Simien و نویسندگی Katie Dippold در سال 2023 میباشد.بازیگرانی همانند LaKeith Stanfield ، Rosario Dawson و Owen Wilson در آن حضور بهم رسانده اند.

synopsis

A single mom named Gabbie hires a tour guide, a psychic, a priest and a historian to help exorcise her newly bought mansion after discovering it is inhabited by ghosts.

شما میتوانید فیلم زیبای Haunted Mansion 2023 را همراه با دوبله فارسی یا زیرنویس چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا بصورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران فیلم Haunted Mansion

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!