کلارنس در حالی که برای رهایی خود از شر بدهی ها مبارزه می کند، در حال تلاش برای یافتن یک زندگی بهتر برای خانواده اش است. او که اسیر قدرت و شکوه مسیح در حال ظهور و رسولانش شده است، همه چیز را به خطر می اندازد تا مسیر خود را به سوی یک زندگی الهی تراش دهد و در نهایت متوجه می شود که قدرت رستگاری ایمان ممکن است تنها راه نجات او باشد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Book of Clarence

تیزر فیلم کتاب کلارنس

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Book of Clarence

درباره فیلم کتاب کلارنس 2024

کتاب کلارنس (انگلیسی: The Book of Clarence) یک فیلم کمدی-درام آمریکایی محصول ۲۰۲۳ به نویسندگی و کارگردانی جیمز ساموئل است. در این فیلم کیت استنفیلد، عمر سی، آنا دیوپ، آرجی کایلر، دیوید اویلوو، مایکل وارد، الفری وودارد، تیانا تیلور، کیلب مک‌لافلین، اریک کوفی-آبرفا، ماریان ژان-بتیست، جیمز مک‌آووی و بندیکت کامبربچ به ایفای نقش پرداخته‌اند.

synopsis

Struggling to find a better life, Clarence is captivated by the power of the rising Messiah and soon risks everything to carve a path to a divine existence.

شما میتوانید فیلم کتاب کلارنس 2024 را با زیرنویس چسبیده فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا نمایید.

کتاب کلارنس در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Book of Clarence

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!