داستان فیلم در مورد مرگِ مشکوکِ “هارلان ترومبی” ( با بازی کریستوفر پلامر) نویسنده ی مشهور کتاب های جنایی می باشد. او در روز بعد از تولدِ ۸۵ سالگیش به طرز مشکوکی با گلویی بریده در اتاقش پیدا می شود. افرادی که مسئول این پرونده می شوند؛ ستوان الیوت و مارشالِ فدرال واگنر به همراه یک کارآگاه خصوصی به نام بنویت بلان برای تحقیق این مرگِ مشکوک وارد خانه ی خانواده ی ترومبی می شوند. در بررسی های اولیه به نظر این یک خودکشی می آید اما…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Knives Out

تیزر فیلم چاقوکشی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Knives Out

نکته حائز اهمیت درباره چاقوکشی ( Knives Out ) این است که رایان جانسون در اینجا هم موفق به پرورش ایده ساده داستان شده به نحوی که در لابلای داستان ما می توانیم شخصیت های گوناگون با کارکردهای متفاوت شان را بیابیم. خانواده و اطرافیان هارلان بر خلاف خودش، چندان راه موفقیت را به سلامت طی نکرده اند و درگیر ساز و کارهای عجیب در دنیای کنونی شده اند. آنها مشخصاً در تناقض به سر می برند اما دوست دارند در دنیای مدرن تصویر دیگری داشته باشند. ازدواج های ناموفق و البته همسرِ پسر که سعی می کند آثاری با موضوع ایجاد هدف و انگیزه در افراد ساخته و منتشر کند اما در زندگی واقعی، یک افتضاح کامل است!

بازیگران فیلم Knives Out

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

 1. سلام ادمین یک سوالی داشتم این فیلم سانسور شده است یا نه

  پاسخ 5
  • سلام امیدوارم خوب باشی.
   اره سانسور شده هستش.

   پاسخ 6