اعضای سابق بخش نه نخبگان ژاپن که به عنوان یک واحد مزدور استخدام شده اند، با ظهور موجودی به نام پسا انسان مواجه می شوند. موجودی که از هوش و توانایی های فیزیکی خارق العاده ای برخوردار است و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن سریالی Ghost in the Shell SAC 2045

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن سریالی Ghost in the Shell SAC 2045

درباره انیمیشن شبح درون پوسته اس‌ ای‌ سی ۲۰۴۵

Ghost in the Shell: SAC_2045 (به ژاپنی: 攻殻機動隊 SAC_2045، هپبورن: Shikokaku Kidōtai: SAC_2045) یک انیمیشن خالص ژاپنی (ONA) است که بر اساس سریال ژاپنی Masgarownem در دهه 1980 ساخته شده است. زیر تداوم مجتمع مستقل.

اولین فصل به طور انحصاری در نتفلیکس در سرتاسر جهان در تاریخ 23 آوریل 2020 پخش شد. به طور کلی نقدهای منفی دریافت کرد و منتقدان آن را به دلیل عوامل متعدد پایین تر از رسانه قبلی Ghost in the Shell می دانستند. فصل دوم در 23 می 2022 منتشر شد.

Synopsis

Hired as a mercenary unit, the former members of Japan’s elite Section 9 are faced with the sudden appearance of “Post-Human,” a being with tremendous intelligence and physical capabilities

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Ghost in the Shell SAC 2045 را با زیرنویس چسبیده فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Ghost in the Shell SAC 2045 در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن سریالی Ghost in the Shell SAC 2045

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
  1. این همون انیمه است ما باکالاف دیوتی همکاری کرده بود

    پاسخ 2