داستان ناگفته پشت هلمز دیپ، صدها سال قبل از جنگ سرنوشت ساز، زندگی و دوران غرق در خون بنیانگذار آن، هلم همرهند، پادشاه روهان را روایت می کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim

درباره انیمیشن ارباب حلقه ها جنگ روهیریم

ارباب حلقه‌ها: جنگ روهیریم (به انگلیسی: The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim) یک فیلم انیمه فانتزی به کارگردانی کنجی کامیاما بر اساس فیلمنامه‌ای از فیبی گیتینز و آرتی پاپاجئورگیو است که بر اساس رمان ارباب حلقه‌ها نوشته جی آر آر تالکین ساخته شده است.

The War of the Rohirrim که توسط New Line Cinema و Warner Bros Animation و با تولید انیمه توسط Sola Entertainment ساخته شده است، هفتمین فیلم در مجموعه صوتی تصویری سرزمین میانه است که توسط پیتر جکسون، پس از لایو اکشن The Lord of the Rings ساخته شده است.

و سه گانه فیلم هابیت. این فیلم 183 سال قبل از وقایع به تصویر کشیده شده در ارباب حلقه ها: دو برج (2002)، برایان کاکس در نقش هلم همرهند، پادشاه افسانه ای روهان، بازی می کند. میراندا اتو نیز در این فیلم ایفای نقش می‌کند و نقش اوین را در سه گانه فیلم ارباب حلقه‌ها بازی می‌کند.

توسعه فیلم تا ژوئن 2021 به سرعت در حال پیگیری بود، زمانی که به طور رسمی همراه با مشارکت کامیاما، مشاور فیلیپا بوینز که سه گانه فیلم ارباب حلقه ها را نوشت و نویسندگان اولیه جفری آدیس و ویل متیوز اعلام شد. کار انیمیشن سازی با الهام گرفتن از آن فیلم ها از آن زمان آغاز شده بود. گیتینز و پاپاژورجیو تا فوریه 2022 روی فیلمنامه کار می کردند.

The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim توسط کمپانی برادران وارنر در تاریخ 12 آوریل 2024 اکران خواهد شد.

Synopsis

The untold story behind Helm’s Deep, hundreds of years before the fateful war, telling the life and bloodsoaked times of its founder, Helm Hammerhand, the King of Rohan

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim 2024 را از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim در ویکیپ دیا

بازیگران انیمیشن The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!