پس از اپیزود ششم جنگ ستارگان بازگشت جدای و شش ماه قبل از اپیزود هفتم نیرو برمی‌خیزد رخ می‌دهد و در مورد یک خلبان عضو گروه مقاومت است که با سازمان شرور محفل یکم مبارزه می‌کند و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن سریالی Star Wars Resistance

تیزر انیمیشن سریالی جنگ ستارگان مقاومت

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن سریالی Star Wars Resistance

درباره انیمیشن جنگ ستارگان مقاومت

جنگ ستارگان مقاومت (انگلیسی: Star Wars Resistance) یک مجموعه تلویزیونی انیمیشنی آمریکایی الهام‌گرفته‌شده از انیمه ژاپنی و ساخته شده توسط لوکاس فیلم انیمیشن است.

داستان این سریال پس از اپیزود ششم جنگ ستارگان یعنی جنگ ستارگان: بازگشت جدای (۲۰۱۷) و شش ماه قبل از اپیزود هفتم جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد (۲۰۱۵) رخ می‌دهد و در مورد یک خلبان عضو گروه مقاومت است که با سازمانی شرور مبارزه می‌کند.

Synopsis

Kazuda Xiono, a young pilot for the Resistance, is tasked with a top secret mission to investigate the First Order, a growing threat in the galaxy

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Star Wars Resistance را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Star Wars Resistance در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن سریالی Star Wars Resistance

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!