گروهی از تفنگداران دریایی UAC به یک پایگاه اضطراری علمی بسیار فشرده در فوبوس ، قمری در اطراف مریخ پاسخ می دهند ، اما فقط متوجه می شوند که توسط شیاطینی که به دنبال ایجاد جهنم بر روی زمین هستند ، بیش از حد تحت فشار قرار گرفته است.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Doom: Annihilation

تیزر فیلم عذاب نابودی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Doom: Annihilation

درباره فیلم عذاب نابودی

رستاخیز: نابودی یک فیلم ویدئویی در ژانرهای علمی-تخیلی، ترسناک، و اکشن محصول سینمای آمریکا است که در اکتبر ۲۰۱۹ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به ایمی منسن، نینا برگمن، و لوئیس ماندیلور اشاره کرد.

این فیلم یک بازراه‌اندازی مبتنی بر مجموعه بازی رستاخیز ساخته‌شده توسط کمپانی اید سافت‌ویر است، و دومین فیلم لایو اکشن اقتباس‌شده از این مجموعه بازی، پس از فیلم ۲۰۰۵ با بازی ورزش‌کار معروف کشتی‌کچ، The Rock محسوب می‌شود.

synopsis

A group of UAC Marines respond to a distress call from a top secret scientific base on Phobos, a moon around Mars, only to discover it’s been overrun by demons who seek to create Hell on Earth

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Doom: Annihilation 2019 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم عذاب نابودی در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Doom: Annihilation

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!