ایالات متحده مارشال میسون پولارد در "پاک کردن" افراد - جعل کردن مرگ شاهدان پرخطر تخصص دارد. با پیشرفت های تکنولوژیکی در 25 سال گذشته، بازی ارتقا یافته است، و این فقط یک روز دیگر در دفتر است که او به رینا کیمورا، همسر رئیس جنایتکار که تصمیم دارد مدارک ایالت را تغییر دهد، منصوب می شود. همانطور که این دو به کیپ تاون، آفریقای جنوبی فرار می کنند، پولارد متوجه می شود که او آماده شده است و باید در اوج بازی خود باشد، در غیر این صورت او کسی است که پاک می شود.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Eraser: Reborn

تیزر فیلم پاک کن: دوباره متولد شد

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Eraser: Reborn

درباره فیلم پاک کن دوباره متولد شد

Eraser: Reborn یک فیلم اکشن مستقیم به ویدیوی آمریکایی است که به زودی ساخته می شود و به عنوان یک راه اندازی مجدد از Eraser 1996 عمل می کند و به عنوان قسمت بعدی این فرنچایز توصیف می شود.

این داستان به کارگردانی جان پوگ بر اساس فیلمنامه ای از مایکل دی. وایس، حول یک آژانس مخفی است که متخصص مهندسی مرگ جعلی شاهدانی است که نیازی به باقی گذاشتن هیچ اثری از وجود خود ندارند. بازیگر بریتانیایی دومینیک شروود در نقش اصلی مارشال میسون پولارد ایالات متحده؛ بازیگران مکمل عبارتند از جکی لای، مک کینلی بلچر III و ادی راموس.

synopsis

It is based on U.S. Marshal Mason Pollard who is specialized in engineering the fake deaths of witnesses that leaves no trace of their existence

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Eraser: Reborn 2022 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Eraser: Reborn در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Eraser: Reborn

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!