در انیمیشن Toy Story 3 اندی دِیویس، ۱۷ ساله، کمتر از سه روز تا رفتن به دانشگاه فاصله دارد. اسباب بازی‌هایش، دربارهٔ آینده نامعلومشان نگرانند. اندی ،وودی را انتخاب میکند تا با خود به کالج ببرد،ولی دوستانش یعنی بقیه اسباب بازی هابه‌طور ناخواسته ...

تصاویر انیمیشن Toy Story 3

  • دانلود انیمیشن داستان اسباب‌بازی ۳ 2010
  • دوبله فارسی انیمیشن داستان اسباب‌بازی ۳ 2010
  • خلاصه داستان انیمیشن داستان اسباب‌بازی ۳ 2010
  • دانلود انیمیشن Toy Story 3 2010
  • بازیگران انیمیشن Toy Story 3 2010
  • دوبله فارسی انیمیشن Toy Story 3 2010

تیزر انیمیشن توی استوری 3

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Toy Story 3

دوبله شده توسط موسسه گلوری

گویندگان: محمدرضا صولتی، حامد عزیزی، آرزو آفری، رهبر نور بخش، امین قاضی و …

==========

انیمیشن داستان اسباب‌بازی 3 یک پویانمایی سه بعدی آمریکایی در سال ۲۰۱۰ است، که توسط استودیو انیمیشن پیکسار ساخته و به وسیله والت دیزنی منتشر شد. این سومین قسمت از سری داستان‌های داستان اسباب بازی است، داستان اسباب بازی 3 با کارگردانی لی آنکریچ در ۱۸ ژوئن ۲۰۱۰ در آمریکا اکران شد.

تام هنکس، تیم آلن، جوان کیوزاک، دو ریکس، استیل هریس، جان رواتزنبرگ، والاک شاون، جِف پیدجن، جودی بنسون، ر. لی اِرمی، جان موریس، و لائوری مِتکالف همه نقش‌هایی را که در قسمت‌های گذشته داشته‌اند دوباره خواهند داشت. جیم وارنی، که نقش سگ خوش ژست را در دو قسمت ابتدایی بر عهده داشت، و جو رانتف، که در نقش‌های لنی و ویزی بود، هر دو پس از انتشار دومین قسمت این انیمیشن جان خود را از دست دادند. این انیمیشن در سال ۲۰۱۱ در هشتاد و سومین دوره مراسم اسکار برنده جایزه اسکار بهترین پویانمایی سینمایی و بهترین ترانه اوریژینال شد.

این انیمیشن با بودجه‌ای ۲۰۰ میلیون دلاری ساخته شد و ۱ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش کرد که آن را به پرفروش ترین فیلم سال ۲۰۱۰ و نهمین انیمیشن پرفروش تاریخ سینما تبدیل می‌کند. دنباله این انیمیشن تحت عنوان داستان اسباب‌بازی ۴ در سال ۲۰۱۹ اکران شد.

بازیگران انیمیشن Toy Story 3

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!