داستان این انیمیشن Toy Story 2 از این قرارست که اندی به اردوی تابستانی می‌رود، ال - شخصی که مسئول یک انبار اسباب بازی است - وودی را می‌رباید و ماجراهای تازه‌ای شروع می‌شوند. باز لایت یر اسباب بازی فضایی و دوست قدیمی وودی و دیگر اسباب بازی‌های اتاق اندی شامل یک سیب زمینی، سگ، دایناسور و خوک برای نجات وودی به دنبال او می‌روند. اسباب بازی‌ها در این مسیر با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند. آن‌ها باید قبل از رسیدن اندی، وودی را به خانه بازگردانند. اما مشکل بزرگی وجود دارد و آن اینست که ال قصد دارد به زودی وودی را به موزه‌ای در ژاپن بفروشد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن Toy Story 2

تیزر انیمیشن توی استوری 2

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Toy Story 2

دوبله شده توسط موسسه گلوری

گویندگان: محمدرضا صولتی، حامد عزیزی، آرزو آفری، رهبر نور بخش، امین قاضی و …

===========
انیمیشن داستان اسباب بازی 2 نام پویانمایی رایانه‌ای سال ۱۹۹۹ متعلق به شرکت پیکسار است. این انیمیشن ادامه داستان اسباب‌بازی ساخته سال ۱۹۹۵ است. به نظر منتقدین سایت آی‌ام‌دی‌بی این انیمیشن دنباله‌سازی موفقی‌است که دقیقاً به اندازه انیمیشن قبلی‌اش قدرتمند است. شایان ذکر است منتقدان از این انیمیشن به عنوان اثری تقریباً بی‌نقص یاد می‌کنند. این انیمیشن از نظر انجمن فیلم آمریکا جزو۱۰ فیلم انیمیشن برتر جهان است. ادامه این انیمیشن تحت عنوان استان اسباب‌بازی ۳ در سال ۲۰۱۰ اکران شد.این انیمیشن را در وبسایت فیلمر ببینید.

بازیگران انیمیشن Toy Story 2

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
  1. خیلی قشنگ بود

    پاسخ 12