پنی، راد، سوئیفت و برودی چهار دوست هستند که در آکادمی ابر بالدارها تحصیل می کنند. آنها بایستی با انجام ماموریت های هیجان انگیز شجاعت و مهارت خود را به نمایش بگذارند و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن Top Wing

تیزر انیمیشن ابر بالدارها

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Top Wing

درباره انیمیشن ابر بالدارها

Top Wing یک مجموعه تلویزیونی انیمیشن کامپیوتری کانادایی است که توسط متیو فرناندز از برادران صنعتی ساخته شده است. این در داخل توسط برادران صنعتی در ارتباط با 9 Story Media Group تولید شد.

در کانادا، این سریال در 6 ژانویه 2018 در خانه درختی پخش شد. Nickelodeon حقوق نمایش را در خارج از کانادا به دست آورد، و اولین نمایش آن در Nickelodeon در ایالات متحده در تاریخ 6 نوامبر 2017 انجام شد.

در بریتانیا، صداهای بازیگران اصلی با صداپیشگان بریتانیایی دوبله می شوند و جایگزین صدای اصلی کانادایی آنها می شوند.

در 22 مه 2018، اعلام شد که سریال برای فصل دوم تمدید شده است، که اولین بار در 1 مارس 2019 پخش شد. از 31 می 2019، قسمت های جدید به کانال نیک جونیور در ایالات متحده منتقل شد.

Synopsis

Four young birds – Penny, Rod, Swift, and Brody – become new Top Wing cadets to earn their wings by helping their community

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Top Wing 2017 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Top Wing در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن Top Wing

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!