اعضای خانواده کسیدی در کنار هم در مزرعه ای بزرگ و زیبا زندگی می کنند و به همراه دایناسورهایشان ماجراهای هیجان انگیزی را پشت سر می گذارند و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن سریالی Dino Ranch

تیزر انیمیشن سریالی مزرعه دایناسورها

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن سریالی Dino Ranch

درباره انیمیشن مزرعه دایناسور ها

Dino Ranch یک مجموعه تلویزیونی انیمیشن کودکان CGI است که توسط متیو فرناندز، یکی از بنیانگذاران و مدیر خلاقیت برادران صنعتی ساخته شده است.

Dino Ranch ماجراهای خانواده Cassidy را دنبال می کند که در آن زندگی در مزرعه در یک محیط فوق العاده “پیش از دوران پیش از دوران” که دایناسورها در آن پرسه می زنند، می پردازند.

این سریال در 16 ژانویه 2021 در CBC در کانادا و در Disney Junior در ایالات متحده در 18 ژانویه 2021 و بعداً در Disney+ در 18 ژوئن 2021 پخش شد.

در 28 جولای 2021، اعلام شد که سریال برای فصل دوم تمدید شد. در 29 ژوئن 2022، فصل دوم برای اولین بار در Disney Junior در ایالات متحده پخش شد.

در 13 اکتبر 2022، اعلام شد که سریال برای فصل سوم تمدید شد که قرار است در اواخر پاییز 2023 پخش شود.

Synopsis

Two young cowboys and a young cowgirl travel lands where modern-day dinosaurs roam around

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Dino Ranch را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Dino Ranch در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن سریالی Dino Ranch

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!