بسیاری از قلمروهای افسانه ای ناگهان در یک قلمرو ترکیب شده اند، اما اتحاد آنها ناپایدار است. یک استاد نینجا اسپینجیتزو باید نسل جدیدی از قهرمانان را آموزش دهد تا به یافتن اژدهایان عنصری کمک کنند که بتوانند سیاره را نجات دهند قبل از اینکه نیروهای شیطانی از همان انرژی اژدها برای نابود کردن این دنیای جدید استفاده کنند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Ninjago: Dragons Rising

تیزر فیلم نینجاگو: اژدهایان در حال ظهور

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Ninjago: Dragons Rising

درباره انیمیشن نینجاگو اژدهایان در حال ظهور

نینجاگو اژدهایان در حال ظهور انیمیشنی اکشن و ماجراجویی Chris Wyatt و نویسندگی Kevin Burke است که در سال 2023 منتشر می شود.

Synopsis

In the series, many legendary realms have suddenly combined into one, but their union is unstable. A Spinjitzu Ninja Master must train a new generation of heroes to help find Elemental Dragons who can save the planet before the forces of evil use the same dragon energy to destroy this new world

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Ninjago: Dragons Rising را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران فیلم Ninjago: Dragons Rising

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!