بیگل محبوب و بهترین دوست او، وودستاک، با اتفاقات و خیال پردازی های گوناگون مقابله می کنند و به ماجراهای جدیدی می پردازند و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن سریالی The Snoopy Show

تیزر انیمیشن سریالی ماجراهای اسنوپی

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن سریالی The Snoopy Show

درباره انیمیشن ماجراهای اسنوپی

ماجراهای اسنوپی یک مجموعه تلویزیونی پخش انیمیشن است که از کمیک استریپ Peanuts اثر چارلز ام. شولز الهام گرفته شده است. توسط Rob Boutilier، Mark Evestaff و Alex Galatis توسعه داده شد و توسط WildBrain تولید شد، در 5 فوریه 2021 در Apple TV+ پخش شد.

این دومین مجموعه انیمیشن Peanuts است که پس از Snoopy in Space برای سرویس پخش تولید شده است. هر قسمت از سه قسمت 7 دقیقه ای تشکیل شده است. فصل 2 با نیمه اول در 11 مارس 2022 پخش شد در حالی که نیم فصل بعدی در 5 آگوست 2022 پخش خواهد شد.

synopsis

The world’s most iconic dog is ready for his close-up. Dive into new adventures with the happy-dancing, high-flying, big-dreaming beagle, who’s joined by best friend Woodstock and the rest of the “Peanuts” gang

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای The Snoopy Show 2021 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن The Snoopy Show در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن سریالی The Snoopy Show

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!