انسان ها موتورهای عظیمی را روی سطح زمین ساختند تا خانه جدیدی پیدا کنند. اما راه رسیدن به کائنات خطرناک است. برای نجات زمین، جوانان یک بار دیگر باید پا به جلو بگذارند تا مسابقه ای را با زمان برای زندگی و مرگ آغاز کنند...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Wandering Earth 2

تیزر فیلم زمین سرگردان 2

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Wandering Earth 2

درباره فیلم زمین سرگردان 2

زمین سرگردان 2 (به چینی: 流浪地球2) یک فیلم علمی تخیلی اکشن و ماجراجویی چینی محصول سال ۲۰۲۳ به کارگردانی و نویسندگی مشترک فرانت گوو و با بازی اندی لاو، وو جینگ و لی زوجیان است. این فیلم پیش درآمدی بر فیلم سال 2019 زمین سرگردان است که بر اساس داستان کوتاهی به همین نام از لیو سیسین که به عنوان تهیه کننده فیلم فعالیت می کند، ساخته شده است.

پس از موفقیت بزرگ نسخه قبلی خود در گیشه، یک دنباله توسط Guo در 20 نوامبر 2019 اعلام شد قبل از اینکه در 21 ژوئیه 2021 چراغ سبز روشن شود و تولید آن رسماً در 13 اکتبر 2021 آغاز شد. The Wandering Earth 2 در 22 ژانویه 2023 منتشر شد.

Synopsis

Humans built huge engines on the surface of the earth to find a new home. But the road to the universe is perilous. In order to save earth, young people once again have to step forward to start a race against time for life and death

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Wandering Earth 2 2023 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Wandering Earth 2 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Wandering Earth 2

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!