در دوران جوزیون، هونگ چون گی به عنوان نقاشی که قرار است یک پرتره اسرار آمیز را احیا کند، انتخاب می شود. او به طور تصادفی با منجمی به نام ها رام ملاقات می کند و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Lovers of the Red Sky

تیزر سریال عاشقان آسمان سرخ

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Lovers of the Red Sky

درباره سریال عاشقان آسمان سرخ

عاشقان آسمان سرخ (کره‌ای: 홍천기; لاتین‌نویسی اصلاح‌شده: Hong Cheon-gi) یک مجموعهٔ تلویزیونی کره جنوبی سال ۲۰۲۱ با بازی کیم یو-جونگ، آن هیو-سوپ، گونگ میونگ و کواک شی-یانگ است. این مجموعه به کارگردانی جانگ ته یو و نویسندگی هااون است.

این مجموعه برگرفته از رمانی با همین نام اثر جونگ اون-گوول، یک درام تاریخی عاشقانهٔ فانتزی دربارهٔ تنها نقاش زن در دوران خیالی سلسلهٔ دان است که به‌طور خلاصه در اسناد تاریخی ثبت شده‌است.

این مجموعه از ۳۰ اوت ۲۰۲۱، دوشنبه و سه‌شنبه‌ها ساعت ۲۲:۰۰ (کی‌اس‌تی) از اس‌بی‌اس برای ۱۶ قسمت پخش شد

Synopsis

Hong Chun Gi is a female painter with magical painting talent. She is picked as the first female painter. One day she meets Ha Ram whose curse has some magical connection with her talent

شما می توانید سریال بسیار زیبای Lovers of the Red Sky را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال Lovers of the Red Sky در ویکی پدیا

بازیگران سریال Lovers of the Red Sky

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!