داستانی در مورد یک جنایتکار سابق که اکنون به عنوان یک کلاهبردار کار می کند و به عنوان یک فالگیر ظاهر می شود و یک کارآگاه زن که با او درگیر می شود.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Cafe Minamdang

تیزر سریال کافه مینامدانگ

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Cafe Minamdang

دربار سریال کافه مینامدانگ

کافه مینامدانگ (کره ای: 미남당؛ RR: Minamdang) یک مجموعه تلویزیونی در حال اجرا کره جنوبی است که در آن سئو این-گوک، اوه یئون سو، کواک سی یانگ، کانگ می نا و کوون سو هیون ایفای نقش می کنند.

این بر اساس یک رمان وب با عنوان Minamdang: Case Note نوشته نویسنده جونگ جائه ها است که در KakaoPage به صورت سریالی منتشر شد و جایزه بزرگ مسابقه رمان وب پلتفرم را دریافت کرد.

در 27 ژوئن 2022 پخش شد و هر دوشنبه و سه شنبه ساعت 21:50 (KST) از KBS2 پخش می شود. همچنین برای پخش در Netflix در مناطق انتخاب شده در دسترس است.

synopsis

A story about a former criminal profiler who now works as a fraudster posing as a fortune teller and the female detective who gets involved with him

شما می توانید سریال بسیار زیبای Cafe Minamdang را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال Cafe Minamdang در ویکی پدیا

بازیگران سریال Cafe Minamdang

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

 1. هیچ فیلمی نمیاره که دانلود کنم

  پاسخ 3
  • سلام امیدوارم خوب باشی.
   فیلترشکن خاموش کنید تا لینک های دانلود نمایش داده بشه.

   پاسخ 5