جودیت آلبرایت پس از سکته مغزی ، به یک خانه سالمندان تاریخی نقل مکان می کند و در آنجا متقاعد می شود که یک نیروی فوق طبیعی ساکنان را می کشد...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Manor

تیزر فیلم عمارت

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Manor

درباره فیلم عمارت

Manor یک فیلم ترسناک آمریکایی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی و نویسندگی اکسل کارولین است. باربارا هرشی، بروس دیویسون، استیسی تراویس، سیرا پیتون، جیل لارسون و مارک استگر در این فیلم بازی می‌کنند. جیسون بلوم به عنوان تهیه کننده زیر پرچم تلویزیون Blumhouse خود فعالیت می کند.

این فیلم در 8 اکتبر 2021 توسط استودیو آمازون در ایالات متحده منتشر شد، به عنوان هشتمین قسمت از مجموعه فیلم خوش آمدید به مجموعه فیلم بلومهاوس.

synopsis

After suffering a mild stroke, Judith Albright reluctantly moves into a historic nursing home where she becomes convinced a supernatural force is killing the residents

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Manor 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Manor در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Manor

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!