هفت بیمار که همگی بیماری های لاعلاجی دارند و در بیمارستان بستری هستند، یک باشگاه تشکیل می دهند و نام آن را کلوپ نیمه شب می گذارند. آنها قرار می گذارند که هر کدام از آنها زودتر مرد، از جهان مردگان با بقیه در تماس باشد و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال The Midnight Club

تیزر سریال انجمن نیمه‌شب

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال The Midnight Club

درباره سریال انجمن نیمه‌شب

باشگاه نیمه شب یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی است که توسط مایک فلانگان و لیا فونگ ساخته شده است و فلانگان به همراه ترور میسی به عنوان مجری برنامه و تهیه کننده اجرایی فعالیت می کند.

این مجموعه اقتباسی از رمانی به همین نام در سال 1994 توسط کریستوفر پایک، هشت بیمار آسایشگاه را دنبال می‌کند که هر نیمه‌شب برای گفتن داستان‌های شوم ملاقات می‌کنند.

ایمان بنسون، آدیا، ایگبی ریگنی، روث کاد، آیا فوروکاوا، آنارا شفارد، ویلیام کریس سامپتر، و سوریان ساپکوتا در نقش بیماران عنوانی ایفای نقش می‌کنند. هدر لانگنکمپ، زک گیلفورد، مت بیدل، و سامانتا اسلویان نقش‌های تکرارشونده‌ای دارند.

The Midnight Club در 7 اکتبر 2022 در نتفلیکس به نمایش درآمد.

Synopsis

The Midnight Club follows a group of five terminally ill patients at Brightcliffe Hospice, who begin to gather together at midnight to share scary stories

شما می توانید سریال بسیار زیبای The Midnight Club را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال The Midnight Club در ویکی پدیا

بازیگران سریال The Midnight Club

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!